banner-20-1

Moravskoslezský kraj podpořil projekt Shopstart

Začít podnikat z tepla domova při minimální investici a maximální odborné pomoci?

Právě stojíte u zrodu unikátního projektu ShopStart, který byl podpořen Moravskoslezským krajem. ShopStart poskytuje již hotové, prověřené a plně automatizované internetové obchody včetně nabídky dodavatelů a odborné pomoci všem začínajícím podnikatelům bez nutnosti velkých investic a bez rizika!

Společnost Affiliate Group s.r.o. se sídlem v Moravskoslezském kraji, působící v oboru monetizace internetových domén a optimalizace webových stránek, přichází s novým unikátním projektem ShopStart. ShopStart nabízí automatizované, prověřené systémy pro internetové obchody, včetně nabídky více než 50 dodavatelů zboží dle vlastního výběru. Stačí si zvolit sortiment zboží, domluvit se na požadovaném designu vašeho nového eshopu a můžete začít podnikat. O aktualizaci produktů i vyřizování objednávek se postará dodavatel, vašim úkolem bude jen péče o eshop, jeho propagaci a radostný výběr provizí za každý kus prodaného zboží.

Bez velkých investic, bez rizika, z pohodlí vašeho domova a jen s pomocí internetu můžete i vy takto odstartovat kariéru v podnikání. ShopStart je ušit na míru všem, kteří by rádi podnikali, ale nejsou si jisti, jak začít, stejně jako všem, kteří by ocenili pomoc s administrativou nebo jakýmkoli jiným aspektem internetového podnikání. Můžete být pracující člověk, nezaměstnaný, student, nebo maminka na mateřské, obsluhu našeho automatického eshopu zvládne každý! S nabídkou eshopu na www.shopstart.cz totiž přichází i odborná pomoc, která vás srozumitelně provede vším, co potřebujete znát a co vás bude zajímat. Získáte nejen fungující nástroj na prodej zboží přes internet, technickou podporou na dosah ruky, ale také neocenitelné zkušenosti v oblasti podnikání a online marketingu. Položte základy vašeho impéria již dnes, zavítejte na www.shopstart.cz a napište nám!

Pro další informace prosím kontaktujte:

Pavel Šigut 
Autor projektu Shopstart a jednatel společnosti Affiliate Group s.r.o. 
tel. 775 855 965 
email: pavel@affiliategroup.cz

Kompletní tisková zpráva zde.