banner-20-1

Tým Affiliate Group

Společnost Affiliate Group s.r.o. působí na trhu od roku 2012 a poskytuje zejméná poradenství a odborné vzdělávání. Naše vzdělávácí zaměření je v oborech monetizace internetových domén, optimalizace webových stránek, správě PPC kampaní, marketing na sociálních sítích a mnoho dalšího. Více si můžete přečíst v záložce Služby. Abychom mohli v oblastí zůstavat odborníky, musíme ke své činnosti vlastnit i několik realných projektů na kterých experimentálně posuzujeme vlastní nová hodnotící kriteriá indexovacích vyhledvávačů, ageregátorů zboží nebo dalších marketingových nástrojů. Protože se nám tímto povedlo vytvořit řadu webových stránek, které si nejen na sebe vydělají ale i zajišťují další pasivní příjmy, rozhodli jsme naše zkušeností podělit s našími klienty.

Koučing

Koučing chápeme jako proces rozvoje člověka v určité oblasti. Úkolem kouče je hledat řešení společně s klientem a smyslem koučování je dostat se z jednoho místa na místo požadované zákazníkem. Dobře víme, že člověk se vždy nejlépe učí vlastní praxí, chybami a nabýváním zkušeností. Koučing tak představuje individuální poradenství kombinované s praktickým tréninkem a neustálou osobní zpětnou vazbou za účelem dosažení profesního a osobnostního rozvoje. Náš koučing v oblasti webového marketingu zahrnuje seznámení se všemi praktikami a naším know-how. Seznámíme vás se základními technikami i složitějšími postupy. Na příkladech  vám předvedeme výhody ORM, SEO optimalizace, nákupu zpětných odkazů, optimalizace landing pages i tvorby podpůrných nanostránek. Pomůžeme vám s psaním chytlavých textů, naučíme vás efektivně využívat sociální sítě a budeme s vámi budovat vaši značku až k požadovanému navýšení vašich příjmů z internetu.

Mentoring

Mentoring představuje užší vztah dvou osob na profesionální bázi. Zkušenějším a zkušenosti předávajícím je v tomto vztahu mentor, který dělá průvodce mentorovanému (mentee). Mentor předává menteemu své zkušenosti a znalosti a pomáhá mu hledat správná řešení. V oblasti webového marketingu představuje mentoring velmi úzkou spolupráci za účelem dosažení konkrétních cílů. S naším vedením rychle získáte potřebné znalosti a zkušenosti pro rozvoj vašeho podnikání na internetu. Naučíme vás základní techniky i pokročilejší metody webové propagace a pomůžeme vám se zvýšením ziskovosti vašeho webu. Provedeme vás složitým procesem optimalizace pro vyhledávače a ukážeme vám, jak pečovat o svou reputaci na internetu. Představíme vám několik metod sociálního marketingu a správy PPC kampaní a doporučíme vám další rozvoj vašeho online podnikání.

Affiliate programy

Affiliate eShop

Affiliate eShop je dnes nejpoužívanějším modelem spolupráce mezi dodavatelem a obchodníkem. Jedná se o provizní systém, ve kterém obchodník propaguje zboží svého dodavatele a získává provize z jejich prodejů. Propagace zboží probíhá prostřednictvím eShopu obchodníka, případně pomocí reklamních bannerů na MFA nanosites. Obchodník (affiliate partner) zprostředkuje objednávku zboží prostřednictvím svého internetového obchodu směrem k dodavateli a ten ji dále vyřizuje pod svým jménem a na vlastní riziko. Spolupráce s naším affiliate programem vám otevře cestu k osvědčeným dodavatelům a umožní provozovat eShop s minimálním rizikem. Veškerou odpovědnost za své zboží přebírá dodavatel, vy pouze inkasujete předem stanovenou provizi za uskutečněné objednávky. Účast v affiliate programu rozšíří váš nabízený sortiment, zvýší počet objednávek i reálné tržby.

MFA Nanosite

Nanosites jsou novou formou mikrostránek. Jedná se o webové stránky menšího rozsahu, které mohou sloužit jako zdroj zpětných odkazů nebo jako samostatná prezentace jednoho typu zboží či služeb. MFA Nanosites (Made for Adsense) jsou pak jedním ze způsobů propagace zboží v rámci affiliate programu. Takové stránky využívají reklamní bannery, které odkazují na zboží obchodníka (affiliate partnera) a při každém prokliku zvyšují provizi za propagaci jeho zboží. MFA je dnes z hlediska SEO (optimalizace pro vyhledávače) považováno za zakázanou praktiku, my však takto označujeme spíše nepenalizované webové stránky, jejichž monetizaci zajišťujeme prostřednictvím systému Google Adsense nebo jiných příjmů ze zobrazované reklamy třetích stran. Jde tak o webové stránky, které si sami vydělávají na svůj hosting a svou podstatou jsou buď zcela bezúdržbové nebo vyžadují jen minimální nutnou údržbu.