banner-20-1

Balíčky služeb

Provozujete eShop? Vlastníte hotel či restauraci? Potřebujete podpořit vaše online podnikání? Máte problémy s reputací na internetu? Využijte naše výhodné balíčky služeb webového marketingu.

Webový marketing dnes představuje nedílnou součást online podnikání. V naší nabídce naleznete několik výhodných balíčků pro dlouhodobou a efektivní propagaci svých služeb a zboží na internetu. Balíček Komplexního webového marketingu obsahuje veškeré služby nezbytné pro podnikání ve světě internetu. Balík Zvýšení výnosnosti stránek je určen pro eShopy a webové stránky, které mají problémy s konverzí svých návštěvníků nebo jen dosud nedosáhly svého obchodního potenciálu. Máte problémy s reputací na internetu? Potřebujete zvýšit důvěryhodnost webu? Pak je pro vás určen balíček ORM – péče o vaši reputaci na internetu. Především pro eShopy je pak stvořeno Řízení hodnocení vašich webových stránek, které se zabývá komentáři a názory vašich zákazníků.

Komplexní webový marketing

Balíček Komplexní webový marketing představuje kompletní servis v oblasti online marketingu za velmi výhodnou cenu. Jeho přednostmi jsou nižší náklady, vyšší efektivita vynaložených prostředků a maximální koordinace všech propagačních procesů. Náš kompletní servis zahrnuje analýzu webových stránek, optimalizaci pro vyhledávače, realizace PPC kampaní, propagaci na sociálních sítích, budování sítě zpětných odkazů a dlouhodobou péči o důvěryhodnost značky.

Zvýšení výnosnosti stránek

Zvýšení výnosnosti stránek je marketingový balíček určený pro weby a eShopy, které mají problémy se získáváním zákazníků a celkovou obchodní výkonností. Bez dalších nutných výdajů na reklamu či propagaci zvyšuje počet objednávek i tržby. Za pomoci technik jako je optimalizace pro vyhledávače a optimalizace obchodní výkonnosti provedeme několik změn vašeho webu a poměrně jednoduše tak zvýšíme jeho obchodní potenciál.    

ORM – péče o vaši reputaci na internetu

Dobrá reputace společnosti, zboží či služeb je na internetu klíčovou součástí úspěšného podnikání. Balíček služeb ORM – péče o vaši reputaci na internetu sdružuje několik technik pro ochranu vaší pověsti ve virtuálním prostředí. Zahrnuje budování dobrého renomé, vylepšování pověsti i obranu před úmyslným poškozováním vaší reputace. Základními metodami práce je analýza současné pověsti v prostředí internetu, identifikace negativní vlivů a jejich co nejrychlejší eliminace či utlumení.

Řízení hodnocení vašich webových stránek

Řízení hodnocení webových stránek je klíčové pro budování důvěryhodnosti online podnikání. Pracuje se zákazníky a jejich názory na vaše zboží či služby. V rámci tohoto balíčku budeme spravovat komentáře, názory a recenze online uživatelů, kteří vytvářejí povědomí o vaší značce. Zajistíme psaní recenzí a komentářů na vaše zboží a budeme monitorovat vaši konkurenci a reputaci na internetu.