banner-20-1

Samostatné služby

Hledáte nové možnosti propagace? Chcete využít potenciálu sociálních sítí? Potřebujete poradit v oblasti bezpečnosti webu? Hledáte partnera na správu webu? Využijte našich služeb.

V naší nabídce naleznete široký sortiment služeb od optimalizace webových stránek pro vyhledávače a budování sítě zpětných odkazů až po nejmodernější způsoby online propagace pomocí PPC kampaní a sociálních sítí, dále e-mailový marketing, copywriting a tvorbu poutavých textů na web i optimalizaci landing pages pro udržení návštěvníků na webu. Potřebujete lépe zpropagovat nové výrobky či služby? Vyrobíme pro vás zajímavé a poutavé mikrostránky i úzce zaměřené nanostránky. Nemáte kapacity na správu webu? Zajistíme pravidelné aktualizace obsahu i běžnou údržbu eShopu či firemní prezentace. Nejste si jisti zabezpečením citlivých dat? Provedeme bezpečnostní audit a doporučíme vám vhodná bezpečnostní opatření.

SEO optimalizace

Optimalizace pro vyhledávače (SEO – Search Engine Optimization) je prvním krokem ke zvýšení počtu návštěvníků a navýšení tržeb. Jejím cílem je lepší umístění ve výsledcích vyhledávání u nejpoužívanějších internetových vyhledávačů. SEO optimalizace navazuje na SEO analýzu. Pracuje s technickou stránkou webu a jeho obsahem a buduje síť zpětných odkazů. Zaměřujeme se jak na domácí vyhledávače jako je Seznam tak na největší světový vyhledávač Google. SEO optimalizace je v našich rukách velmi mocným nástrojem, kterým lze i za poměrně nízkých nákladů dosáhnout razantního zvýšení návštěvnosti a tržeb.

Marketing na sociálních sítích

Sociální sítě jsou fenoménem dneška. Nabízejí široké možnosti propagace a velmi úzké cílení na potenciální zákazníky. Platformy jako je Facebook, Twitter, Google Plus nebo YouTube jsou ideálním nástrojem k propagaci vašeho zboží a služeb i ke komunikaci s klienty. Skvěle se hodí k pravidelnému zveřejňování novinek z vašeho podniku i ke komentování speciálních akcí a slev ze strany uživatelů. Jsou skvělou zpětnou vazbou i pomocníkem k získání důvěryhodnosti a oslovení nových zákazníků.

PPC kampaně

PPC kampaně jsou velmi efektivní metodou online propagace. Jejich podstatou je platba za proklik. To znamená, že platíte pouze za každého reálného návštěvníka, který se kliknutím na reklamní text nebo banner dostane do vašeho eShopu. PPC kampaně můžete využít jak u internetových vyhledávačů jako je Seznam nebo Google tak u sociálních sítí jako je Facebook nebo YouTube. Jejich hlavními výhodami je velmi přesné zacílení na cílové publikum a efektivně vynaložené prostředky na skutečné návštěvníky.

E-mailový marketing

Klasický e-mailový marketing je nejen velmi účinnou metodou komunikace se stávajícími klienty ale také velmi efektivním nástrojem pro získávání nových zákazníků. Umožňuje oslovit velké množství lidí za poměrně nízkých nákladů a proměnit je v pravidelné zákazníky. Systém e-mailového marketingu lze využít pro jakékoliv podnikání od restaurací a hotelových služeb až po internetové obchody nebo cestovní kanceláře. Jeho provoz nemusí být příliš nákladný a jeho dosah může být až v řádech několika tisíc lidí.

Copywriting

Copywriting je tvorba textů na web. Je zásadní při tvorbě poutavé firemní prezentace i popisu zboží v eShopu. Kvalitní copywriting dokáže upoutat cílovou skupinu, přehledně popsat nabízený produkt a vyzdvihnout jeho přednosti a výhody, které zákazník jeho zakoupením získá. Měl by umět zaujmout a proměnit běžného návštěvníka internetového obchodu v zákazníka. Poskytuje dostatek relevantních informací a vzbuzuje zájem a důvěru v produkt i podnik samotný.

Nákup zpětných odkazů

Nákup zpětných odkazů je jednou z metod optimalizace pro vyhledávače. Jeho cílem je posílení pozice ve výsledcích vyhledávání a zvýšení počtu návštěvníků vašeho webu. Nákupem tématických odkazů ze souvisejících webů získáte lepší ohodnocení vyhledávači jako je Google nebo Seznam a budete považováni za důvěryhodnější zdroj informací. Linkbuilding, tedy budování sítě zpětných odkazů, je dlouhodobý proces, který vám zajistí lepší viditelnost na internetu a trvale vyšší tržby.

Optimalizace landing pages

Optimalizace landing pages si klade za cíl udržet návštěvníky na vašem webu. Landing pages, tedy cílové stránky, jsou zásadní při prvním dojmu, který si z webu návštěvník odnáší. Podle nich se rozhoduje, jestli na webu zůstane nebo jej opustí. Jejich optimalizací lze za velmi nízkých nákladů zvýšit konverzní poměr návštěvníků na zákazníky a tím i celkové tržby. Nezapomeňte, na prvním dojmu záleží. V případě landing pages rozhodují hned první tři vteřiny. Tak nepřicházejte zbytečně o zákazníky.

Mikrostránky / nanostránky

Malé podpůrné weby jsou jedním z čím dál využívanějších nástrojů online marketingu. Mikrostránky a úžeji zaměřené nanostránky nabízejí ideální příležitost, jak propagovat jeden konkrétní produkt či službu a vyzdvihnout všechny jejich přínosy a výhody. Narozdíl od eShopů nabízejí širší prostor pro detailnější informace i obrazovou dokumentaci. Jsou zdrojem kvalitních zpětných odkazů i vyšší návštěvnosti domovského webu nebo internetového obchodu. Přivádějí uživatele rovnou k objednávce daného zboží a zvyšují jeho důvěryhodnost.

Správa a aktualizace webových stránek

Profesionální aktualizace a správa webových stránek vás zbaví všech starostí kolem běžného provozu vašeho webu. S naší službou získáte zkušeného partnera, který se postará o běžný chod aplikace i pravidelné zveřejňování nového zboží, ceníků, novinek z dění ve společnosti, fotogalerií, videonávodů a dalšího hodnotného obsahu. Vytvoříme z vašeho podniku otevřenou důvěryhodnou společnost, která se nebojí komunikovat se svými zákazníky i potenciálními klienty.

Bezpečnost webu

Zabezpečení webu je dnes široce skloňovaným tématem. Nevyžádaná pošta, krádeže citlivých dat, zablokování webových stránek, to všechno jsou nástrahy, které na internetu číhají na každý nový web a internetový obchod. Naše služby z oblasti zabezpečení webů jsou vhodné pro všechny druhy webových aplikací od běžných osobních prezentací až po velké internetové obchody. Zabýváme se zabezpečením e-mailových schránek, ochranou před krádežemi citlivých dat i ochranou před automatizovanými roboty. Máte problémy s bezpečností? Obraťte se na nás. Provedeme bezpečnostní audit a doporučíme vám vhodná opatření.