banner-20-1

Vzdělávání

Chystáte se podnikat na internetu? Nevíte, jak vytvořit vhodné webové stránky či eShop? Jak na internetový marketing? Jak oslovit nové zákazníky? Jak využít potenciál sociálních sítí? Obraťte se na zkušené profesionály, rádi vám poradíme.

Dostatek informací je podmínkou úspěchu a v online podnikání to platí dvojnásob. Internetový marketing je běh na dlouhou trať a neustálé vzdělávání a získávání zkušeností je zde rozhodně namístě. Jak však získat potřebné vědomosti? Kde nabýt praktických zkušeností? Kde získat potřebné know-how a naučit se řemeslu? Učte se od profesionálů. Jste skupina či jednotlivec? My myslíme na všechny. Nabízíme hromadná školení a poskytujeme i individuální konzultace a poradenství formou koučingu a mentoringu.

Školení a kurzy

Vyzkoušejte naše školení a kurzy. Pořádáme školení internetového marketingu pro firmy a úžeji zaměřené kurzy pro začátečníky i pokročilé. V rámci třídenního školení se dozvíte o výhodách online marketingu, linkbuildingu i optimalizace pro vyhledávače. Naučíte se využívat potenciál sociálních sítí, používat PPC kampaně, bannerové reklamy i newslettery a seznámíte se s praktikami péče o reputaci na internetu. Kurzy určené pro veřejnost probíhají během jednoho dne a jsou zaměřeny na témata jako je affiliate marketing, PPC kampaně, základy webového marketingu, sociální sítě, Google Analytics nebo optimalizace pro vyhledávače.

Konzultace a poradenství

Individuální konzultace a poradenství jsou určeny pro jednotlivce s konkrétními požadavky nebo problémy z praxe. Pracujeme také formou mentoringu nebo koučingu. V každém případě se s vámi podělíme o naše zkušenosti a poradíme vám konkrétní techniky a metody k dosažení vašich cílů. Na praktických příkladech vás seznámíme se základy i složitějšími způsoby propagace online podnikání, naučíme vás efektivně využívat přednosti affiliate programů a ukážeme vám jak spravovat PPC kampaně, vytvářet obchodní texty, které budou prodávat a jak rychle dosáhnout zvýšení tržeb a ziskovosti eShopu.